ПОСЛУГИ

Бонусна система

Працює все просто: відпочиваючи у нас, ви заробляєте бонуси, якими можна розраховуватись за будь-які послуги. Єдине, на що не поширюються бонуси: алкоголь, пиво та цигарки.

Ви починаєте накопичувати бонуси відразу після реєстрації, але скористатися ними можна буде лише тоді, коли загальна сума витрат на вашому рахунку перевищить 3000 грн.

Щоб зареєструватися та стати членом клубу, зверніться до адміністратора. Він допоможе зробити це легко та швидко.

Корпоративний відпочинок

Якщо вам набридли нудні, одноманітні корпоративи, організуйте наступний захід у нас. Ми допоможемо вам скласти меню в ресторані або організуємо фуршет. Окрім класичного більярду ми можемо запропонувати вам ще 3 опції:

  • Влаштувати турнір для всіх гостей незалежно від рівня гри
  • Зробити ефектне більярд-шоу з одним із найкращих світових гравців
  • Провести навчання азам гри та простим трюкам у невимушеній ігровій формі.

Більярдний магазин

У нашому асортименті є:

  • Фірмові рукавички
  • Фірмові футболки (на замовлення)
  • Киї різних виробників
  • Наліпки на киї
  • Чохли для київ, у тому числі з крокодилової шкіри
  • Сувенірна продукція

Деякі товари можна купити прямо в клубі, інші доступні на замовлення. Дізнатись докладніше про асортимент або уточнити наявність можна за телефоном (044) 294-07-57.

Ремонт обладнання

У більярдному клубі "Дон" ви можете не тільки купити кий, але й отримати безкоштовну професійну консультацію щодо оптимального підбору ігрових характеристик кию, замовити кий з урахуванням своїх особистих побажань та індивідуальних параметрів.

Кваліфіковані майстри зроблять ремонт та обслуговування вашого кию. Ми приймаємо більярдні киї на ремонт будь-якої складності, робимо установку та заміну наліпок, чистку, шліфування, полірування кию, ремонт кию на скручуванні, необхідну заміну бойку чи турняку, а також тюнінг - підганяємо кий під ваші індивідуальні параметри.

Додатково ми проводимо будь-який ремонт, обслуговування та встановлення більярдних столів.

Подарункові сертифікати

Якщо не знаєте, що купити любителю більярду на свято – сміливо беріть наш подарунковий сертифікат. А якщо любитель більярду — це ви, то натякніть друзям та близьким, що не проти отримати наш сертифікат у подарунок.

У нас є сертифікати номіналом: 500 та 1000 грн.

Галерея ресторану

gallery_b_2
gallery_b_1
7248-DSC06595
gallery_b_2 gallery_b_1 7248-DSC06595