Справжній більярдний клуб

Справжній більярдний клуб

Ми називаємо себе більярдним клубом не тому, що так красивіше звучить, а тому, що навколо нашого закладу сформувалося велике коло друзів та знайомих, яких поєднує як любов до більярду, так і просто бажання приємно провести час у гарній компанії.

У нас грають і аматори, і професіонали. Буває таке, що за сусідніми столами може грати новачок із тренером і такі спортсмени, як Констатин Козачок, Данило Говтва, Ярослав Тарновецький чи Сергій Цілик.

Професійне обладнання

Ми серйозно підійшли до вибору столів, щоб усі наші гості, незалежно від рівня навичок, могли отримати максимальне задоволення від гри. У нас встановлені столи Riley Aristocrat та Dinaris "Спортивний", а також 6 столів для VIP зони, спеціально зроблених на замовлення в Європі.

Правильна атмосфера

Ми розуміємо, що для якісного відпочинку потрібна правильна атмосфера. Тому кожен більярдний стіл має свою окрему посадкову кабінку для створення відчуття приватності та комфорту. Окрім цього у нас працює ресторан та бар із ретельно підібраним меню, щоб наші гості могли не просто пограти, а й повноцінно відпочити.

Ми розвиваємо більярдну культуру

Клуб для нас не просто бізнес – ми любимо більярд. Тому робимо все можливе, щоб популяризувати та розвивати цей вид спорту в Україні. У нас регулярно проходять турніри як для професіоналів, так і для початківців, а переможець ніколи не йде з порожніми руками.

У нас є власна школа більярду, де будь-хто може навчитися грі. Наші тренери – професійні спортсмени та призери міжнародних змагань. Але краще за якість навчання говорять імена наших учнів. Серед них, наприклад, Ярослав Тарновецький – дворазовий чемпіон світу.

Відкриті для гостей з 1996 року

Ми з гордістю можемо сказати, що за роки роботи набули особливого статусу та поваги серед більярдистів. Ми дуже цінуємо це та постійно працюємо над тим, щоб не просто зберегти репутацію, а й посилити її.